Telefon
İnstagram

Restaurant Durumu: Açık

Müşteri Görüşleri

“Samsuna gelirken İnternette araştırıp rezervasyon yaptırdım. İyiki de gitmişiz. Balığı ve mezeleri diğer mekanlara göre bence çok çok iyiydi. Fiyat olarakta artan alkol fiyatlarına bakılacak olursa çok uygundu. Mekan sahibi Şerif Kayaoğlu bey de tam bir ev sahibi gibi ağırladı bizi. Hizmette gerçekten mükemmeldi. Çok çok memnun kaldık”

Can Hasar

“Tavsiye üzerine geldik mekana. Sahipleri ve çalışanlar çok ilgili. Mekan harika. Yeri güzel. Mezeler ve balık harika. Mekanın sahibi bütün masalar ile özel olarak ilgileniyor. Geliyor hal hatır soruyor eksik var mi diyor. Fiyat olarak çevre mekanlara göre çok uygun. Biz gelen hesaba çok şaşırdık. Hatta, hata varmı bir şeyleri eksikmi yazdınız diye sorduk. Çok memnun kaldık herkese tavsiye ederim. Samsun’a gelince mutlaka uğrayın.”

Serkan Yanarateş

“Ailenizle dostlarınızla gidip saatlerce oturup en lezzetli yemekleri yiyip en kaliteli hizmeti alabileceğiniz bir mekan. Balık çok lezzetli idi. Mezelerin her biri de öyle. Ayrıca salata çeşitleri de masamızı güzelleştirdi. Tabaklarımız sürekli değiştirildi. Uzun lafı kısası masamızda her çeşit mevcuttu. Ayrıca fiyatları da öyle çok dahil değildi. Kesinlikle ama kesinlikle gitmelisiniz.”

Samen S.

“Burdaki deneyimimiz hemen anlatiyim işletmesi musteriye çok ilgili ve çok saygılı kesinlikle guleryuzlu garsonlar musterilerin etrafında dört dönüyor tek sorun mutfağı çok zayıf mutfağa kesinlikle el atılmalı rakının yanında yenilmek tek şey sac kavurma yada beyaz peynir olmamalı eğlencesi çok iyi”

Madammerry Meze

“Muhteşem bir mekan, muhteşem lezzetler ve harikulade bir Ses, nasıl eğlendik anlatamam, gerçekten saygılı samimi ve içten personel ve mekanın nezihliği, harikulade ne yazsam yetmez o yüzden mutlaka ama mutlaka gelin bence hiç pişman olmazsınız, net!.”

Sema Tekin

“Baliklari taze ve cok iyi pisirilmisti fiyatlari cok uygun.1 sene gecmesine ragmen burdaki lezzeti yakalayamadik.”

Erhan Ozturk

“Hem kaliteli hem uygun fiyatlı gerçekten hizmet böyle olmalı bu fiyat ve hizmet devam ederse kesinlikle çok daha misafir ağırlayacaklardır. Balık lezzetli salatalarıda lezzetliydi. Küçük bir tavsiye gözlüklü çalışan hariç çalışanlar biraz daha özen göstermeli güleryüzlü olmaları işyerinin lehine olacaktır.. Haricinde muhteşemdi. Hayırlı işler dilerim.”

Oray UZUN

“Arka bahçesinde oturduk, Çocuklarla gitmeye uygun yemekleri ve mezeleri de güzel. Fiyatlar ortalama derecede.”

Hasan Ali Yazıcı

“Sahil ve deniz manzarali guzel ferah bir mekan. Ust kati da var. Canli muzikleri cok guzel. Mezeler ve yemekleri guzel. Calisanlar cok ilgili ve nazik. Fiyatlar emsal lokasyona gore makul Otopark: Otoparki rahat ve kolay”

Cengiz Han